KATEDRA MEBLARSTWA

Zakład Projektowania Mebli

Imię i Nazwisko nr telefonu adres e-mail Konsultacje
Prof. dr hab. inż. Jerzy Smardzewski +48 61 848 74 25 jerzy.smardzewski@up.poznan.pl
poniedziałek: 
11:15-13:15

e-mail

Teams

Dr Beata Fabisiak 061-848-7539 beata.fabisiak@up.poznan.pl
poniedziałek: 
13:00-13:45
środa: 
11:30-12:15
  • pok. 320
Dr inż. Robert Kłos 061-848-7478 krobert@up.poznan.pl
wtorek: 
10:00-11:30
  • pok. 319
Dr inż. Julia Lange 061-848-7477 jlange@up.poznan.pl
czwartek: 
12:30-13:30
piątek: 
10:00-11:00

 

  • czwartek: pok.318
  • piątek: MS-Teams
Dr inż. Łukasz Matwiej 061-848-7480 matwiej@up.poznan.pl
wtorek: 
11:30-13:30
  • pok. 328 
  • MS-Teams
Dr inż. Krzysztof Wiaderek 061-848-7399 krzysztof.wiaderek@up.poznan.pl
poniedziałek: 
10:30-12:00
  • pok. 328,
  • MS-Teams
. . .
Mgr inż. Marlena Wojnowska 061-848-7476 marlena.wojnowska@up.poznan.pl
czwartek: 
13:30-15:00
  • pok.327
  • MS-Teams

Zakład Projektowania Systemów Przemysłowych

Imię i Nazwisko nr telefonu adres e-mail Konsultacje
prof. UPP. dr hab. Inż. Tomasz Rogoziński 061-848-7483 trogoz@up.poznan.pl
środa: 
12:00-13:30
mgr inż. Rafał Westerski 061-848-7484
Dr inż. Zbigniew Potok 061-848-7532 zpotok@up.poznan.pl
poniedziałek: 
11:30-12:30
czwartek: 
10:30-11:30

pok. 216

Subskrybuj RSS - KATEDRA MEBLARSTWA